Pomoc drogowa GorzówPomoc drogowa GorzówPomoc drogowa Gorzów

O nas

POMOC DROGOWA NIEMCY

Nasza firma powstała w 2009 roku. Jesteśmy doświadczonymi ludźmi, którzy znając temat pomocy drogowej od podszewki postanowiliśmy rozpocząć działalność polegającą na świadczeniu wysokiej jakości usług podczas problemów na drodze, kolizji jak i poważnych wypadków.

Jeżeli szukasz w pełni profesjonalnych usług związanych z holowaniem samochodów i szeroko pojętą pomocą drogową to znalazłeś najodpowiedniejszą firmę, której można zaufać.

Cechuje nas solidność i odpowiedzialność, a z naszym serwisem nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo holowanego auta.

Świadczymy pomoc drogową i holowanie pojazdów na terenie całej Europy.
Holujemy pojazdy osobowe, samochody dostawcze, busy, maszyny, wózki widłowe, przyczepy campingowe, jachty, łodzie oraz wiele innych, do masy 3800 kg.

Naszym celem jest stała poprawa jakości naszych codziennych zadań i poszerzanie naszych kwalifikacji oraz kompetencji w zakresie pomocy drogowej. Działamy szybko, a podstawowym wyznacznikiem naszego sukcesu jest dobra opinia klienta wraz z osobistym poczuciem dobrze wykonanego obowiązku. Postaramy się uczynić każdy problem dużo mniejszym, dbając o Państwa mienie i odpowiednie zabezpieczenie wszelkich powierzonych nam dóbr.

Nasza firma to gwarancja dobrze wykonanej pracy przy rozsądnych cenach.

Przekonaj się i zaufaj!