O nas

Nasza firma powstała w 2009 roku. Jesteśmy doświadczonymi ludźmi, którzy znając temat pomocy drogowej od podszewki postanowiliśmy rozpocząć działalność polegającą na świadczeniu wysokiej jakości usług podczas problemów na drodze, kolizji jak i poważnych wypadków. Naszym celem jest stała poprawa jakości naszych codziennych zadań i poszerzanie naszych kwalifikacji oraz kompetencji w zakresie pomocy drogowej. Działamy szybko, a podstawowym wyznacznikiem naszego sukcesu jest dobra opinia klienta wraz z osobistym poczuciem dobrze wykonanego obowiązku. Postaramy się uczynić każdy problem dużo mniejszym, dbając o Państwa mienie i odpowiednie zabezpieczenie wszelkich powierzonych nam dóbr. Nasza firma to gwarancja dobrze wykonanej pracy przy rozsądnych cenach. Przekonaj się i zaufaj!
O nas

WARSZTAT SAMOCHODOWY

Oferujemy Państwu całodobowy warsztat samochodowy połączony z całodobową Pomocą Drogową. Holujemy i naprawiamy samochody osobowe i dostawcze, zarówno te które uległy awarii na drodze jak również biorące udział w wypadku czy kolizji drogowej. Aby w pełni zapewnić profesjonalną usługę posiadamy warsztat czynny 24H i na Państwa życzenie samochód może zostać u nas naprawiony o każdej porze dnia i nocy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, gwarantujemy szybki czas reakcji oraz uczciwe ceny.

PEŁNA DYSPOZYCYJNOŚĆ

Pełna dyspozycyjność o każdej porze dnia i nocy Wykonywanie usług przez 7 dni w tygodniu Holowanie pokolizyjne i powypadkowe Spuszczanie źle zatankowanego paliwa Dowożenie paliwa do klienta Holujemy pojazdy osobowe, samochody dostawcze, busy, maszyny, wózki widłowe, przyczepy campingowe, jachty, łodzie oraz wiele innych, do masy 3,8 tony. Techniczna pomoc drogowa Pomoc przy likiwadacji szkód komunikacyjnych (współpraca z warsztatami samochodowymi) Bezpieczny transport pod wybrane miejsce.

NAPRAWA NA MIEJSCU

W przypadku gdy mają Państwo problem z samochodem, zgasł i nie chce ruszyć, odpalić i skorzystają z naszych usług, nasz fachowiec mechanik zawsze na miejscu diagnozuje usterkę i jeżeli jest to możliwe naprawia aby zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze. Jeżeli naprawa na miejscu nie jest możliwa, wykonujemy holowanie samochodu na Państwa życzenie do najbliższego mechanika lub do naszego warsztatu.