Holowanie Świecko
HOLOWANIE ŚWIECKO
Holowanie Świecko
POMOC DROGOWA ŚWIECKO

ZADZWOŃ DO NAS: +48669564627

Dlaczego warto do nas zadzwonić po pomoc ?

Holowanie Świecko

CAŁODOBOWA OBSŁUGA

Rano, wieczór, we dnie, w nocy zawsze jesteśmy gotowi gdy ty potrzebujesz pomocy. Całodobowa obsługa 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, 60 minut na godzinę. Gdy potrzebujesz holowanie Świecko to już wiesz gdzie zadzwonić.
Holowanie Świecko

NAJLEPSZE CENY

Z holowanie Świecko masz gwarantowaną najniższą cenę na rynku. Nie doliczamy żadnych kosztów za załadowanie samochodu i inne wymysły np. za to że pada deszcz. U nas umówiona cena to świętość. Krótko mówiąc: Holowanie Świecko - Nie dla idiotów.
Holowanie Świecko

SZYBKI DOJAZD

Zima, zimno, zepsuł nam się samochód, co teraz ? Holowanie Świecko wie czego Ci potrzeba ! Gwarantujemy szybki dojazd, bo wiemy, że zmarznięty klient to zły klient i nici z napiwku :). Pamiętaj - Jesteśmy szybcy jak Tommy Lee Jones w Ściganym.
Holowanie Świecko

PEŁEN PROFESJONALIZM

Holowanie Świecko gwarantuje pełen profesjonalizm, wysoką kulturę osobistą, miłą obsługę. Nasze samochody zawsze są czyste i pachnące. Każdy kierowca jest pomocny, a dzięki dużemu doświadczeniu może służyć dobrą darmową poradą na każdy temat.

NAM MOŻESZ ZAUFAĆ. GWARANTUJEMY SZYBKI DOJAZD ORAZ NISKĄ CENĘ

Jeżeli korzystasz ze smartfona, wystarczy kliknąć w przycisk

HOLOWANIE ŚWIECKO

Jeżeli szukasz w pełni profesjonalnych usług związanych z holowaniem samochodów i szeroko pojętą pomocą drogową to znalazłeś najodpowiedniejszą firmę, której można zaufać. Cechuje nas solidność i odpowiedzialność, a z naszym serwisem nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo holowanego auta. Świadczymy pomoc drogową i holowanie pojazdów na terenie całej Europy. Holujemy pojazdy osobowe, samochody dostawcze, busy, maszyny, wózki widłowe, przyczepy campingowe, jachty, łodzie oraz wiele innych, do masy 3800 kg.
Holowanie Świecko
2100000

PRZEJECHANYCH KILOMETRÓW

8

LAT W BIZNESIE

5

AUTOLAWET

4850

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

NIE ZWLEKAJ. WYBIERZ NUMER LUB KLIKNIJ

Jeżeli korzystasz ze smartfona, wystarczy kliknąć w przycisk

OPINIE KLIENTÓW

Opinie z naszego Facebooka oraz map Google
Urszula Giszter · 6 czerwca 2015 my też dziękujemy za pomoc w dniu 06.06.2015 trasa S3 i 140 km do domu warto zapisać sobie ten numer pomoc drogowa godna polecenia pozdrawiamy z Zielonej Góry

Urszula Giszter

★★★★★

Jestem jak najbardziej za tą firmą 🙂 Zresztą sądzę ,że nie tylko ja. Klienci są bardzo szybko, fachowo i konkretnie brani pod uwagę więc nie ma się czego obawiać:) A na dodatek nie jest drogo . POLECAM 🙂

Karolina But

★★★★★

Firma rzeczowa, konkretna. Szybko działają ! Cena przystępna. Nie mam do czego się przyczepić !! Zapisałem sobie numer w telefonie i na pewno gdy zajdzie potrzeba będę korzystał z usług tej firmy.

Tomek Kazryn

★★★★★

Polecam. Właśnie jadę z tą firmą. Samochód na lawecie a my wracamy di domu a jest nas 5 osób. Polecamy

Marcin Walerianczyk

★★★★★

OFERTA

Aktualności

Aktualności, informacje z trasy, ciekawostki
Obowiązkowe wyposażenie samochodu w krajach ościennych

Obowiązkowe wyposażenie samochodu w krajach ościennych

W wielu krajach Europy, do których jeździmy zwłaszcza w okresie zimowym i letnim, obowiązują inne wymagania co do obowiązkowego wyposażenia […]

Filmy reklamowe

Filmy reklamowe

Witam przedstawiamy Państwu nasze dwa nowe filmy reklamowe.

Nowa strona internetowa

Nowa strona internetowa

Witamy serdecznie. Zapraszamy na naszą stronę internetową. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać na adres mailowy www@holowanko.pl.

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Podstawowe zabiegi resuscytacyjne u dorosłych. Jak udzielić pierwszej pomocy oraz jak wykonać reanimację (RKO). Zadaniem osoby udzielającej pierwszej pomocy jest […]